TV

  • LOUIS TELIKO
  • STOXOS ZOHS
  • Paulopoulos Kosm
  • 01basourakos Teliko
  • POLITHS TELIKO
  • Kapourelakos
  • Kteo Lakonias Arkadias
  • Krommidas
  • Rigakos
  • Demestixa Filarakia
  • Mpokos Panag
  • Adamakos Telikos
  • Gomatos
  • KLIMA TELIKO
  • KALOGERAKOS DIAFIMISH
  • Makis Antallaktika
  • LYKOVOYNO TELIKO

ΕΣΠΕΠ : Έναρξη των πρωταθλημάτων Υποδομών
  • μέγεθος γραμματοσειράς +

Παρασκευή, 05 Οκτωβρίου 2018 14:48

Η έναρξη των πρωταθλημάτων Υποδομών θα γίνει το Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2018 , με την διεξαγωγή των αγώνων του Α΄& Γ’ των ομίλων του Πρωταθλήματος Νεανίδων της Ε.Σ.ΠΕ.Π. «ΒΛΑΣΗ ΦΙΛΗ».

Εκτός των αγώνων του Πρωταθλήματος Νεανίδων, το Σάββατο 5/10/2018 και ώρα 17:30 θα πραγματοποιηθεί και ο αγώνας της Β’ φάσης του Κυπέλλου Γυναικών της ΕΣΠΕΠ «ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΠΥΡΟΥ»,  μεταξύ των ομάδων Ε.Α.Πατρών και Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ στο γήπεδο της ΕΑΠ.    

Το Δ.Σ.  και η Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.Σ.ΠΕ.Π. εύχεται σε όλες τις ομάδες, τους παράγοντες και φυσικά στους πρωταγωνιστές των γηπέδων, Αθλητριών, Αθλητών και Διαιτητών, καλή αθλητική χρονιά με υγεία και επιτυχίες.

Α ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος

 ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018 

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

ΡΕΠΟ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018 

ΚΙΑΤΟΥ

17.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

16.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018 

ΚΙΑΤΟΥ

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

ΡΕΠΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018 

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

21.30

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΡΕΠΟ

΄ΡΕΠΟ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΚΙΑΤΟΥ

15.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

24/10/2018 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

ΡΕΠΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

24/10/2018 

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

21.30

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

24/10/2018 

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

15.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

7η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΡΕΠΟ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

16.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΚΙΑΤΟΥ

17.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

8η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

9η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018 

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

-

ΡΕΠΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018 

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

21.30

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

10η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΚΙΑΤΟΥ

17.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

  ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΊΚΟΣ

Β ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΣΠΑΡΤΗΣ

13.30

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018 

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.30

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018 

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

17.30

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΣΠΑΡΤΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

20.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

Γ ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

1ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018 

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΡΕΠΟ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018 

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

19.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

 ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018 

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.30

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

20.15

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018 

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

ΡΕΠΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018 

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

19.30

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018 

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΡΕΠΟ

-

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

19.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

24/10/2018 

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

ΡΕΠΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

24/10/2018 

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

24/10/2018 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

20.30

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 

 

 

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΡΕΠΟ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

20.15

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

7η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 3/11/2018

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΡΕΠΟ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 3/11/2018

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 3/11/2018

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

19.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΡΕΠΟ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

20.15

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

9η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018 

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

-

ΡΕΠΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018 

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018 

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

19.30

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

10η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΡΕΠΟ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

19.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

17.30

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε.

 

Δ ΄ ΟΜΙΛΟΣ

                          

1ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΊΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018 

Ε.Α.Π.

15.30

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΚΑΤΩ ΑΧΑΊΑΣ

15.30

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΊΑΣ

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018 

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΑΙΟΛΟΥ

15.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

Ε.Α.Π.

15.30

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

-

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΊΑΣ

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΚΑΤΩ ΑΧΑΊΑΣ

15.30

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΊΑΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΑΙΟΛΟΥ

15.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΑΙΟΛΟΥ

15.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΊΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

Ε.Α.Π.

15.30

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΚΑΤΩ ΑΧΑΊΑΣ

15.30

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΊΑΣ

-

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

Ε ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

  13/10/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 KΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018 

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

20/10/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018 

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΤΟ

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018 

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018 

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

              

 

           Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                 Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ